5فروردین

عملکرد سال ۱۳۹۸

هر سال بنا دارم عملکرد سالیانه فردی و شغلی خودم رو تو وبسایت منتشر کنم و یک چشم اندازی برای سال جاری داشته باشم. سال ۹۸ با وجود تمام سختی ها، چالش ها و مشکلات کلان کشوری که همه مارو ناراحت کرد اما برای من سال فوق العاده خوبی بود.

پارسال ام مثل سال های گذشته شاهد موفقیت دوستانم در کنکور ارشد مدیریت بودم که با رتبه های خیلی خوب تونستن بهترین دانشگاه های ایران رو قبول بشن اگر چه بنا داشتم سال ۹۸ آخرین سال فعالیتم در این حوزه باشه اما بنا به دلایلی کنکور ۹۹ ام در خدمت دوستان هستم و امسال آخرین سالی است که تو این حوزه فعالیت می کنم. هر ساله سعی کردم نوآوری های جالبی تو حوزه مشاوره و تدریس داشته باشم که امسال ایده ی کلاس های تلگرامی اقتصاد به ذهنم رسید. اکثر داوطلبین کنکور ارشد مدیریت ساکن شهرستان هستند و دسترسی به کلاس های درست و درمون ندارن و بعضا با این درس به مشکل میخورن، کلاس تلگرامی اقتصاد ایده فوق العاده جذاب و به درد بخور بود برای دوستان و در حال حاضر حوالی ۱۰۰ نفر دانشجو عضو گروه درسی اقتصاد هستند.

چند ماهیه که توو بانک ملی مشغول به فعالیت هستم و وارد فضای کاری جدیدی شده ام، دوست دارم مدتی درگیر یادگیری بشم و مهارت های فردی خودم رو تو حوزه کاریم بهبود ببخشم تا بتونم در آینده چالش های جدیدی تو زندگیم تجربه کنم.

انشالله سال ۱۳۹۹ برای همه سالی پر از خیر و برکت و خوشی باشه.

اشتراک گذاری

درباره آرش عمرزاده

کارشناس اقتصاد بازرگانی دانشجوی ارشد مدیریت آی تی دانشگاه شهید بهشتی مدرس و مربی کنکور کارشناسی ارشد

پاسخ دهید

ایمیل آدرس شما منتشر نخواهد شد.بخش های لازم علامتگذاری شده اند *

*

Designed and Implemented
By S.R.Khademi