24شهر

عملکرد سالیانه

سلام دوستاااان. امیدوارم خوب خوب خوب باشید. همیشه بهمن ماه که روز تولد کاری ما بود عملکرد سالیانه را منتشر می کردم، اما امسال قرار بر این شد که هر شهریور عملکرد سالیانه خودم و تیمم رو در اختیارتون قرار بدم. امسال نتایج کنکور و عملکرد بسیار درخشانی در حوزه مشاوره کنکور کارشناسی ارشد مدیریت، اقتصاد و تدریس اقتصاد خرد و کلان داشتیم. همینطور در شبکه های اجتماعی، اینستاگرام ارشد مدیریت و تلگرام ارشد مدیریت ترکوندیم.

برای مشاوره کنکور کارشناسی ارشد مدیریت بالغ بر ۶۰ نفر به صورت مستقیم و بیش از ۱۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم از طریق شبکه های اجتماعی و آنلاین در ارتباط بودم(مشاوره فردی و تخصصی). بماند حجم عظیمی از پیام ها از طریق اینستاگرام، تلگرام و واتس آپ به سمت بنده روانه شده بود و سعی می کردم در حد توان به تمام سوالات جواب بدهم. رتبه برترهای من که در اینستاگرام ارشد مدیریت و بقیه شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته بودم اینجا هم اسم می برم. 

علی غلامی مدیریت صنعتی دانشگاه تهران

احمد شوقی مدیریت تکنولوژی دانشگاه تهران

فاطمه ملک محمدی مدیریت دولتی دانشگاه تهران

فائزه موسی زاده مدیریت دولتی دانشگاه تهران

ایمان دره بالائی مدیریت دولتی دانشگاه تهران

فاطمه محمدی کارآفرینی دانشگاه تهران

شایان رستمی کارآفرینی دانشگاه تهران

فاطمه شراعی مدیریت بازرگانی دانشگاه تربیت مدرس

کاژین اصلانی مدیریت فناوری اطلاعات دانشگاه تربیت مدرس

فرشید مهردادی مدیریت بازرگانی دانشگاه شهید بهشتی

مهتا هادی زاده مدیریت فناوری اطلاعات دانشگاه شهید بهشتی

فرانک باوفا مدیریت تکنولوژی دانشگاه شهید بهشتی

مریم رضاپور مدیریت دولتی دانشگاه شهید بهشتی

آیدین اخوان کارآفرینی دانشگاه شهید بهشتی

سیما خاکباز کارآفرینی دانشگاه شهید بهشتی

مهدی عبادی مدیریت فناوری اطلاعات دانشگاه علامه طباطبایی

جلال حسینی دوست مدیریت دولتی دانشگاه علامه طباطبایی

گیسو زلفی مدیریت فناوری اطلاعات دانشگاه الزهرا

فائزه جوادی مدیریت فناوری اطلاعات دانشگاه الزهرا

مائده حسین پور مدیریت فناوری اطلاعات دانشگاه الزهرا

الهه علیزاده مدیریت فناوری اطلاعات دانشگاه الزهرا

مهناز موسوی سادات مدیریت تکنولوژی دانشگاه علم و صنعت

مرضیه صالحی مدیریت دولتی موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت

سعیده هوشیاری مقدم مدیریت بازرگانی دانشگاه شیراز

فراز دامی رو مدیریت بازرگانی دانشگاه قم

سحر قوچانی مدیریت بازرگانی دانشگاه یزد

صدیقه  خدادادی مدیریت بازرگانی دانشگاه ایلام

علیرضا بیات اقتصاد دانشگاه علم و صنعت(ارشد اقتصاد)

 

امیدوارم هر جا هستید موفق باشید و دوره ارشد پرثمری رو بگذرونید و یقین دارم با تلاش و کوششی که دارید بهترین ها رو رقم خواهید زد. خیلی سختی کشیدید ولی به این باور رسیدین که هیچ تلاشی بی ثمر نمیمونه و خدا مزد زحمات همه رو میده. ما باهم در ارتباط هستیم و دوره ی ارشد هم کنارتونم. سوای دوستان، علیرضا بیات هم سربلندمون کرد و دانشگاه علم و صنعت رشته اقتصاد قبول شد و به جز خانم گلپسندی دومین دانشجویی که برای مشاوره کنکور ارشد اقتصاد گرفتم یکی از دانشگاه های خوب تهران قبول شد.

از بحث مشاوره کنکور ارشد مدیریت و اقتصاد خارج بشیم در بحث جزوات فوق العاده کار کردیم. یکی از نوآوری های تیممون جزوات فصل به فصلی بود که هر دو هفته یکبار منتشر می کردیم. امسال ایشالا درس اقتصاد کلان رو هم اضافه خواهیم کرد. بازخورد ها به شدت مثبت بود به طوری که مسئولیتی سنگین روی دوش تیممون گذاشت که استارت اقتصاد کلان رو هم بزنیم. اسفند و فروردین غوغا به پا کردیم و سوالات جمع بندی و پیش بینی که منتشر کردیم سوای دو تست، تمامی سوالات اقتصاد خرد و کلان در کنکور مجموعه مدیریت رو پوشش میداد. حجم وسیعی از پیام ها که برام اومد خستگی از تنمون رفت. مثل باغبونی که ثمره باغش رو میبینه.

حتی دوستی به بنده پیام داد که گفته بود من چیزی نخونده بودم و باهمین سوالات شما که جواب ها با ویس داده شده بود، تونستم ۴۰ درصد بزنم.

دانلود جزوات(کلیک کنید)

امسال یکی از پرکارترین سال های تدریسم بود. حوالی -۵۰-۵۵ نفر تدریس خصوصی در تهران و شهرستان و کلاس های فوق العاده بی نظیر جمع بندی در شیراز و یزد. برای کنکور ۹۷ کلا اقتصاد عالی کار کردیم. گروه دانش اقتصادی که مختص دانشجوهای خودم بود، رفع اشکال هایی که انجام دادیم و تست های تمرینی که در گروه به اشتراک گذاشتیم همه دلیلی شد تا بچه ها مزد سختی و زحماتشون رو ببینند. بماند چقدر کلاس تلفنی برای دوستان شهرستانی برگزار کردیم؛ یه خبر خووووب برای همه دارم و اینه که امسال کلیه کلاس هام به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. در هرجای ایران هستید از چابهار گرفته تا ماکو و … .

ثبت نام در کلاس های آنلاین

من کنارتون هستم و امسال هم به امید خدا سال پرخیر وبرکتی خواهیم داشت. کلاس های نکته و تست شیراز و یزد عاااالی بودن. مردمی به شدت مهمان نواز و باهوش، ولی متاسفانه به خاطر کمبود امکانات و سودجویی بعضی ها مسیر رو کلی اشتباه رفته بودن. امیدوارم امسال بتونیم در کنار دوستان بقیه شهرها هم باشیم و در حد توانمون کمکشون کنیم. خ. موسی زاده، علیزاده، رضاپور، خاکباز و … نمونه هایی از خروجی های خوب کلاس اقتصاد بودن و امیدوارم تو دانشگاهاشون جزو برترین ها باشند.

در نهایت فیلم های آموزشی اقتصاد که برای دوستان در گروه دانشی اقتصاد می فرستادم برای  کانال ارشد مدیریت هم ارسال کردم که بچه ها بتونن استفاده کنن.

در پیچ اینستاگرام ارشد مدیریت و کانال تلگرام ارشد مدیریت سعی کردیم پایگاه دانشی خوبی برای داوطلبان فراهم کنیم تا سوالاتی که دارند رو از این طریق به جواب برسند. بازهم افتخار می کنم به تیمم که اولین و بزرگ ترین پیج اینستاگرام و کانال تلگرام ارشد مدیریت رو داریم. امسال تیممون بزرگ تر شده و کلی سوپراااایز براتوووون داریم. پس مارو تو شبکه های اجتماعی و سایت دنبال کنید.

کنکور کارشناسی ارشد مدیریت ۹۸ رو با نام و یاد خداوند استارت می زنیم و فعالیت های من در سه حوزه مشاوره، تدریس و جزوات ادامه پیدا می کنه. کنارتونم تا آخر سر تا بتونیم امسال بی نظیر کار کنیم کما اینکه پارسال تونستیم بهترین رتبه ها و دانشگاه ها رو قبول بشیم.

 

اشتراک گذاری

درباره آرش عمرزاده

کارشناس اقتصاد بازرگانی دانشجوی ارشد مدیریت آی تی دانشگاه شهید بهشتی مدرس و مربی کنکور کارشناسی ارشد

پاسخ دهید

ایمیل آدرس شما منتشر نخواهد شد.بخش های لازم علامتگذاری شده اند *

*

Designed and Implemented
By S.R.Khademi