نکته و تست آنلاین اقتصاد

دوره ی  جمع بندی مهم ترین دوره کنکور به حساب میاد. بر اساس تجربه چندین ساله در حوزه مشاوره و تدریس به این نتیجه رسیدم هر کسی این دوره رو خوب درس نخونه قبولیش به مشکل میخوره. دوره نکته و تست آنلاین اقتصاد رو جوری طراحی کردیم تا بتونیم نیازهای هر دو قشر رو به طور کامل پوشش بدیم. کدوم دو قشر؟ کسانی که این درس رو خوندن و کسانی که هنوز این درس رو شروع نکردن به خوندن.

این کلاس  میتونه سکوی پرتابی باشه برای هرکدوم از شما دوستان عزیز. با هر پیش زمینه ای که دارید توصیه اکید دارم حتما تو این دوره ثبت نام کنید.
کلاسمون به چه شکلی برگزار میشه؟
در درجه اول دوتا گروه اقتصاد داریم که شما میتونید از این دو گروه استفاده کنید. گروه اول که با حمایت تیم اقتصاد پدیا شکل گرفته ما به اشکالات شما پاسخ میدیم، آزمون برگزار میکنیم و کلی قصه دیگه تو این گروه داریم.
عضویت در گروه(کلیک کنید)
یه گروه تخصصی دیگه داریم، فقط مختص دوستانی هست که در کلاس های نکته و تستمون شرکت کردن.اونجا کمی بیشتر با بچه ها سروکله میزنیم.
نگران نباشید؛ هر جای ایران عزیزمون هستید، چابهار، تبریز،دزفول،اهواز،بابل،سنندج،مشهد، ایرانشهر و ….. میتونید تو این کلاس ها شرکت کنید.حتی بازپخششون تا روز کنکور در اختیار دارید.
اینم بگم تا روز کنکور کنارتون هستیم. تا یک روز قبل کنکور هر مشکلی داشتید میتونید از ما بپرسید و از خوندن اقتصاد لذت ببرید.
هزینه کلاس زیاد نیست و به جای فکر کردن ثبت نام و درصد اقتصادتون رو تضمین کنید.

تاریخ و زمان کلاس ها:
۲۵و۲۶ اسفند ماه، برگزاری کلاس اقتصاد خرد، ساعت ۱۷ الی ۲۱
۱۷و۱۸ فروردین ماه، برگزاری کلاس اقتصاد کلان، ساعت ۱۷ الی ۲۱
ووووووووو
۴ ساعت نکات تکمیلی ،۲۴و۲۵ فروردین ماه، ساعت ۱۸ الی ۲۰

دقت کنید: کسانی که تا ۱۵ بهمن ثبت نام کنند، میتونند از تخفیف ۱۰ درصدی استفاده کنند.

۱۷ اسفند هم یک آزمون تعیین سطح اقتصاد داریم ، به نفر اول ۵۰ درصد تخفیف کلاس ها تعلق می گیره.
کلاس های نکته و تست آنلاین اقتصاد هم شامل داوطلبین کنکور ارشد مدیریت میشه و هم داوطلبیت ارشد مهندسی صنایع

ثبت نام در کلاس(کلیک کنید)
لطفا اطلاعات خود رو به صورت کامل در آی دی پی وارد کنید و بعد از ثبت نام به شماره تماس ۰۹۱۴۹۴۸۶۰۶۹ از طریق تلگرام یا واتس آپ پیام بدید.

Designed and Implemented
By S.R.Khademi