درباره من

تدریس

سلام
آرش عمرزاده هستم؛

متولد ۳۱ فروردین در شهر ارومیه. رشته دبیرستانم تجربی بود. علاقه خاصی داشتم که پزشکی قبول شم…البته شاید بیشتر جو اون دوره بود که میخواستم برم اون سمت.

البته ورزشکارم بودم. ۵ سال به طور حرفه ای تو ارومیه فوتبال بازی می کردم، توو تیم های پاس ارومیه، ارومیه جوان و چی چست، این ما بین هم مسابقات دو میدانی شرکت می کردم که تونستم دو سه باری مقام اول رو تو شهر ارومیه به دست بیارم … مسابقات استانی هم سوم شدم، قرار بود بریم مسابقات کشوری که پام پیچ خورد و نتونستم ادامه بدم …خخخ

تو فوتبال هم خیلی خوش میگذشت یک سال مقام سومی، دو سال مقام دومی شهر ارومیه و دو سال پشت سر هم مقام دومی استان آذربایجان غربی.

دوم دبیرستان یه فرصتی پیش اومد که راهی تهران شدم. تیم انتظام تهران توپ میزدم…پست هافبک دفاعی…از بعد فوتبالی خیلی داشتم پیشرفت می کردم ولی از بعد درسی به همون میزان پسرفت… واقعا نمیرسیدم درس بخونم…شرایط سخت بود تو خوابگاه اونم خوابگاه فوتبالی اصلا نمیشد درس خوند… به هر حال بحث تو این موضوع طولانیه…در همین حد بدونید که آخر دوم دبیرستان سه تا درس شیمی، فیزیک و زیست افتادم و خونواده با فوتبالم مخالفت کردن… و دوباره برگشتم ارومیه. ناگفته نماند خیلی از هم دوره ای هام مثل: مرتضی پورعلی گنجی، فرشاد احمدزاده، پیام صادقیان…فوتبالیست حرفه ای شدن.

البته به این اعتقاد دارم هیچ چیزی بی حکمت نیست تو این دنیا.

هم عاشق فوتبال بودم هم عاشق درس خوندن…نشستم پای درس و با پایه ای ضعیف شروع به درس خوندن کردم(به خاطر دوم دبیرستان). خلاصه همه چی بخیر گذشت و خداروشکر که پزشکی نتونستم قبول شم چون واقعا فکرشم میکنم اصلا به روحیاتم نمیخورد. انتخاب رشتمم آگاهانه نبود…ولی گویا خدا خودش داشت کمکم می کرد که راه درست رو برم… اقتصاد بازرگانی دانشگاه ارومیه قبول شدم و با معدل ۱۷ فارغ التحصیل شدم… البته رتبه کنکورم ۸۱۰۰ منطقه ۱ بود.

تصمیم گرفتم که برای ارشد برم سمت رشته مدیریت. من و رفیقم ولی جان…اونموقع وضع مادیمون خیلی خوب بود و برام مهم نبود کجا قبول بشم…، سال ۹۳ که این تصمیم رو گرفتم خیلی اتفاقات بدی افتاد که تو مصاحبه هام مفصل توضیح دادم.

مصاحبه با سایت مدیر

مصاحبه با انتشارات تبلور دانش

با تمام مشکلاتی که بود به درس خوندن ادامه دادم و میدونستم که اگر تهران قبول نشم، عملا زندگی برام تو ارومیه خیلی سخت میشه. تونستم رتبه ۵۷ مدیریت بازرگانی،۵۸ کارآفرینی و ۹۷ مدیریت منابع انسانی سال ۹۴ رو کسب کنم. خداروشکر

به این باور رسیدم که خواستن، توانستنه. بشر هر کاری که بخواد میتونه انجام بده.کافیه اراده کنه… محدودیت ها رو در نظر نگیره و با تمام وجود بره به سمت اهدافش. بره به سمت این که زندگیش رو تغییر بده.

مدیریت فناوری اطلاعات گرایش کسب و کار الکترونیک انتخاب رشته کردم. پایان نامم در حوزه مدیریت دانش بود که خداروشکر با نمره عالی ۱۹ تونستم از پایان نامم ۱۳ آذر ۱۳۹۶ دفاع کنم.

فعلا برای ادامه تحصیل صبر کردم تا تکلیف سربازیم مشخص بشه… شاید دو سال دیگه برای دکتری اقدام کنم؛ شاید ایران و شاید خارج از کشور. هر چی قسمتم باشه.

نمیگم آدم موفقی هستم،  چون هنوز به اون چیزایی که میخوام نرسیدم… در تلاشم تا بتونم بشم همون چیزی که میخوام…مفید واقع بشم برای خودم، خونوادم و جامعه ام. کلی هدف و رویا دارم که نیاز به صبر و تلاش داره… با توکل بر خدا و تلاش و دعای شما دوستان ایشالا محقق میشه.

عاشق تدریس و مشاوره ام. الان سه سال شده که مشغول کار مشاوره هستم و چهار ساله که تدریس میکنم.

تدریس رو با درسای حسابداری صنعتی، اصول حسابداری و .. شروع کردم و در حال حاضر اقتصاد در مقطع دبیرستان، کنکور و دانشگاه تدریس می کنم.

فقط درس اقتصاد و فقط مشاوره کنکور ارشد مدیریت و اقتصاد. البته کم کم میرم سمت مشاوره مدیریت و دارم سعی میکنم تو این حوزه خبره بشم.

امیدوارم تو این راه بتونم کمکتون کنم.

سوابق اجرایی:

مشاور سیستم های مدیریت دانش در بانک انصار

عنوان پایان نامه:

تاثیر فرآیند های مدیریت دانش بر ارتقاء کیفیت تصمیم گیری مالی؛ مطالعه موردی: شرکت های سرمایه گذاری

استاد راهنما: دکتر علی اوتارخانی

استاد مشاور: دکتر روح الله تولایی

استاد داور: دکتر سجاد شکوهیار

 

پروژه اول:

بازنگری مدل پیاده سازی سیستم مدیریت دانش در بانک انصار

پروژه دوم: 

تدوین مدل دانش خبرگان بانک انصار

 

مقاله: 

آرش عمرزاده و همکاران (۱۳۹۵)، “ارائه مدل پیاده سازی مدیریت دانش در بانک انصار با استفاده از رویکرد فراترکیب”، نهمین کنفرانس بین المللی مدیریت دانش، تهران: دانشگاه شهید بهشتی ۷ و ۸ اسفند ۱۳۹۵٫ (دانلود متن کامل مقاله).

آرش عمرزاده و همکاران(۱۳۹۶)، “شناسایی و رتبه بندی روش های استخراج دانش خبرگان با استفاده از رویکرد سلسله مراتبی (مورد مطالعه: خبرگان بانک انصار)“، یازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت دانش، تهران: دانشگاه شهید بهشتی ۷ و ۸ اسفند ۱۳۹۷٫

آرش عمرزاده و همکاران(۱۳۹۶)، “تدوین و ارزیابی مدل سلسله مراتبی فرآیندهای مدیریت دانش؛ مورد مطالعه: شرکت های سرمایه گذاری” دهمین کنفرانس بین المللی حسابداری و مدیریت و هفتمین کنفرانس کارآفرینی و نوآوری های باز، تهران.

 

علایق ورزشی:

عاشق فوتبالم. پرسپولیس و آرسنال.

 

علایق پژوهشی:

 • مدیریت دانش.
 •  بازار سرمایه.
 • Business intelligence

البته بیشتر تحقیقات و مطالعاتم در حوزه مدیریت دانش در صنعت مالی هستش…

امیدوارم روزی بتونم به عنوان یکی از برترین مشاور کسب و کار شناخته بشم و در آینده نه چندان دور کسب و کار خودم رو راه بندازم.

آینده نزدیک است، خودت رو باور کن، با رویاهات زندگی کن.

آرش عمرزاده.

التماس دعا.

فعالیت ها

تدریس اقتصاد خرد

تدریس اقتصاد کلان

مشاوره و برنامه ریزی درسی

TA دروس اقتصاد خرد و کلان دانشگاه شهید بهشتی

17 نظرات

 1. با سلام
  خوشحالم که اینجا رو پیدا کردم.با توجه به اینکه شما رشته تون مدیریت فناوری اطلاعات هست میخواستم اطلاعاتی در مورد این رشته و بازارکارش بدونم.
  و یه سوال دیگه : در دفترچه برای کسب و کار الکترونیکی دانشگاه تهران ۳ تا موجود هست.یکی توضیحی نداره ولی دو تا دیگه توضیح دارن مثلا یکی نوشته گرایش هوشمندی کسب و کار.آیا این ۳ با یکدیگر متفاوتند؟

  با تشکر

 2. با سلام
  می خواستم اطلاعاتی در مورد رشته کسب و کار الکترونیکی پیدا کنم.آیا این رشته بازارکار در ایران؟در خارج از کشور چطور؟

  • سلام.در کانال تلگرام توضیح دادیم کامل.موفق باشید

   • سلام.در مورد گرایش مدیریت فناوری اطلاعات و گرایش ها و بازار کارش فایل صوتی دکتر محرابیون رو چند بار گوش دادم ولی چون مباحث برای بنده گنگ بودن در موردش نتونستم زیاد متوجه بشم.ممنون میشم خودتون اگه وقت داشتین در باره گرایش کسب و کار الکترونیک و مدیریت پروژه های آی تی اطلاعاتی در اختیار مون بذارین.
    (بنده هم مثل شما ارومیه خوندم البته صنعتی ارومیه)

 3. سلام چرا گرایش مدیریت منابع انسانی رو در بخش معرفی گرایش ها بطور جداگانه معرفی نکردید؟ این رشته بطور خاص و خارج از زیر گروه دولتی ارائه شده…من میخوام این گرایش کنکور بدم لطف میکنید اگر اطلاعات کاملی راجبع به این رشته ارائه بدید…درضمن من مدیریت دولتی بهشتی هستم میخواستم بدونم توی گرایش خودم دانشگاه چه رشته هایی پیگیره برای سال بعد؟چون سیستم های اطلاعاتی و تجزیه تحلیل حذف شدن فکر کنم..ممنون از پاسخگوییتون

  • با سلام و عرض ادب.
   منابع انسانی و تکنولوژی رو به مرور بارگذاری خواهیم کرد.نگران نباشید.
   حرفتون کاملا درسته.
   هم دانشگاهی هم هستیم خداروشکر.
   فعلا خبری نیست و تصمیمی گرفته نشده.اطلاع پیدا کردم حتما خبرتون میکنم

 4. سلام استاد عمرزاده
  ممنون بابت کمک هاتون .
  شما بهتررررررررررینید.

 5. سلام
  رتبه شما در فناوری اطلاعات چند بود؟؟

 6. ببخشید میشه اولویت های قبل از مدیریت فناوری اطلاعات شهید بهشتی که تو انخاب رشته زده بودید رو به ترتیب بگید. می دونم براتون زحمته ممنون می شم اگه بگید.

 7. ببخشید اما منظورم اولویت بندی گرایش های مدیریت بازرگانی ( بین الملل ، بازاریابی و … ) در انتخاب رشته از نظر شما بود.

 8. سلام
  علاقه زیادی به خواندن رشته اقتصاد دارم ولی در یک تست شخصیت شناسی انلاین شرکت کردم و نتیجه تست isfj بود و گفت از مشاغلی مانند اقتصاد و روزنامه نگاری دوری کنم و به سمت چنین رشته هایی نروم و بیشتر رشته هایی مانند پزشکی و معلمی به من پیشنهاد کرد
  میخواستم بدونم با توجه به نتیجه تست به سمت رشته اقتصاد نیام و از خوندن این رشته منصرف شوم یا خیر
  با تشکر

پاسخ دهید

ایمیل آدرس شما منتشر نخواهد شد.بخش های لازم علامتگذاری شده اند *

*

Designed and Implemented
By S.R.Khademi