تدریس خصوصی(حضوری و آنلاین)

بارها اتفاق افتاده با دیدن افراد موفق و رتبه های برتر کنکور این جمله در ذهن ما تداعی شده، که کاش من هم مانند او شوم و بدون هیچ شناختی از توانایی های خود رویایی را در سر بپرورانیم که از ما خیلی دور بوده و در نهایت نرسیدن به این خواسته فایده ای جز سرکوب شدن آن رویا و یا آرزو نصیب ما نخواهد شد.

سوال این جاست که چرا ما برای رسیدن به خود واقعی مان تلاش می کنیم؟

او شدن از همین روز ها شروع می شود، روز های مهم زندگی یا شاید بهترین روزهای زندگی مان که اگر درست استفاده نشوند، سال های بعد حسرت و ندامت در پی خواهند داشت، که چرا این روزها را ساده از دست دادیم.روزهایی که می توانست پله ای برای بالا رفتن باشد تا جایی که جایگاه واقعی مان را به دست آوریم.

اراده ها را تیز کنید، جاده های بزرگ، مسافران بزرگ می خواهد. مطمئن باش با قدم برداشتن در این جاده، شما هم روزی او می شوید. انسان های بزرگ، اراده می کنند ولی انسان های کوچک تنها آرزو می کنند. و اکنون من به عنوان مشاور و کسی که قبلا جای شما بوده و این مسیر را طی کرده که شرایط و حال شما را کاملا درک میکنم با علم،تخصص و تجربه ای که در این سال ها به دست آورده ام و با تجربه ها و اندوخته هایم نهایت تلاش را برای حمایت و پشتیبانی از شما انجام می دهم و حرف کسانی که شما را تشویق به انجام کارهایی می کنند که به درست بودنشان در قلب خود باور دارید، گوش دهید. قبل از آن که پله های موفقیت را طی کنید، مطمئن شوید که نردبان را به دیواری درست و محکم تکیه داده اید.

یکی از پشتیبانی های موثر ما با هدف بالا بردن سطح علمی و درصدی اقتصاد و کمک به تحقق آرزوهایتان در قبولی کنکور ارشد مدیریت و کنکور انسانی است. از آن جا که درس اقتصاد یکی از دروس مهم کنکور مدیریت و کنکور رشته انسانی است و مشکلی که اکثر داوطلبان با این درس دارند، این است که این درس را تحلیلی یاد نمی گیرند. در این خصوص با توجه به اهمیت درس اقتصاد ما تدریس این درس را به صورت تحلیلی و با ارائه راهکارهای خاص و آموزش کامل و نکته به نکته همراه با رفع اشکال و ابهام از نکات سخت و غیر قابل مفهوم برای شما و تمرکز بر نکات مهم و آموزش مهارت تست زنی در این درس و حل مسائل به صورت تشریحی، این درس را برایتان بسیار ساده و قابل درک کرده ایم تا بهترین درصد قابل قبول را در این درس در کنکور ارشد مدیریت کسب نمایید.

این آموزش ها را به صورت خصوصی و مجازی برگزار نموده و با توجه به امکانات و نیاز دانشجو در قالب کلاس حضوری و کلاس آنلاینبه صورت کاملا حرفه ای ارائه می نماییم. از آن جایی که مراجعه حضوری برای بسیاری از عزیزان غیر ممکن می باشد، آموزش ما به صورت آنلاین می تواند گزینه مناسبی برای استفاده از کلاس اقتصاد ما باشد. شاید عده ای تصور کنند کلاس آنلاین اقتصاد امکان پذیر نیست و فایده ای ندارد ولی خیلی از رتبه های برتر سال های گذشته با اعتماد به ما و شرکت در این کلاس ها موفق به تقویت این درس و کسب رتبه و درصد عالی شده اند(البته یک سطح پایین تر از کلاس آنلاین و به صورت تلفنی برگزار میشد)  و یکی از تفاوت های شاخص ما نسبت به دیگر اساتید، سرعت پیشرفت کلاسهای ماست که درصورتی که دانشجو کوشا باشد، اقتصاد خرد و کلان را در ۱۵ جلسه آموزش خواهیم داد.

 

برای ارتباط و رزرو کلاس به شماره ۰۹۱۴۹۴۸۶۰۶۹ پیام بدید.

 

تدریس اقتصاد به سبک پیازی

7 نظرات

 1. سلام استاد.
  سپاس از زحمات شما.
  کلاس های تلفنی بی نظیر بود، برای من که دسترسی به کلاس های حضوری نداشتم

 2. خیلی خوب بود ممنون

 3. سلام استاد عمرزاده عزیز. بعد از ۵ ماه همراهی و پیگیری های مکرر و پر مهر شما خواستم کمال تشکر رو از شما داشته باشم که با حضورتون و با تدریس عالیتون باعث شدین بهترین نتیجه رو در درس اقتصاد بگیرم. با اینکه در ابتدا استرس داتشم و حتی زمانی که کلاس های تلفنی رو شروع کردم، خودم هم فکر نمی کردم اینقدر تدریستون عالی باشه و اقتصادی که اینقد برام سخت بود رو راحت یاد بگیرم. ولی نتیجه عالی ای به دست آوردم و کلاس تلفنی چندبرابر حتی بهتر از کلاس های حضوری برام تاثیر گذار بود و با توضیحات چندباره مشکلاتم و سوالات سخت و آزمون و تست های عالیتون این درس رو برام لذت بخش کردین و من از راه دور اقتصادم رو به بهترین شکل یاد گرفتم.
  بسیار سپاسگزارم و قدردان محبت های شما استاد بزرگوار هستم.
  رحمانی

 4. آقا دمتون گرم از مطلب عالیتون

پاسخ دهید

ایمیل آدرس شما منتشر نخواهد شد.بخش های لازم علامتگذاری شده اند *

*

Designed and Implemented
By S.R.Khademi